LÄVISTIN NITTO KOHKI SÄHKÖHYDRAULINEN E25-0615
NITTO KOHKI E25-0615 Sähköhydraulinen Lävistin – Kevyt, Sisäänrakennettu Pumppu
Nitto Kohki E25-0615 Handy Selfer on markkinoiden suosituimpia sähköhydraulisia lävistimiä. Se on täysin itsenäinen, kannettava lävistyskone, joka sisältää sisäänrakennetun hydrauliikkapumpun – et tarvitse erillistä tehonlähdettä!
Tämä erittäin kevyt (7,0 kg) ja kompakti sähkölävistin on suunniteltu nopeaan ja tarkkaan pyöreiden tai ovaalien reikien lävistykseen, soveltuen täydellisesti levyihin, kulmarautoihin ja C-profiileihin. Sen kaksoiseristetty moottori ja kestävä rakenne takaavat turvallisen ja tehokkaan työskentelyn konepajoilla ja asennuskohteissa.
Tekniset Ominaisuudet (E25-0615)
| Ominaisuus | Arvo | |
| Malli | E25-0615 | Nitto Kohki Handy Selfer |
| Toimintaperiaate | Sähköhydraulinen | Sisäänrakennettu pumppu, kaksoiseristetty |
| Max. Lävistyspaksuus (Teräs) | 6 mm | Nopea lävistys ohuehkoille levyille |
| Max. Lävistyspaksuus (RST) | 4 mm | Soveltuu ruostumattomalle teräkselle |
| Lävistyskapasiteetti | Ø 4 mm – Ø 15 mm | Pyöreät ja ovaalit reiät |
| Max. Kitasyvyys (Throat Depth) | 25 mm | Hyvä ulottuvuus pieniin profiileihin |
| Max. Lävistysvoima | 114 kN (n. 11.6 tonnia) | Riittävä teho 6 mm teräkselle |
| Moottorin Teho | 305 W | Pienikokoinen, tehokas moottori |
| Lävistysaika | Noin 4 sekuntia | Nopea sykli |
| Nettopaino | 7,0 kg | Erittäin kevyt kannettava lävistin |
| Virtalähde | 220–240 V AC | Standardi sähköliitäntä |
Top 3 Syyt Valita E25-0615
- Kevyin ja Kompaktein: Vain 7,0 kg painollaan E25-0615 on helposti kannettava ja ihanteellinen ahtaisiin työtiloihin. Se on paras ratkaisu, kun tarvitset kevyttä sähkölävistintä pienemmille materiaali paksuuksille.
- Täysin Itsenäinen: Koska siinä on sisäänrakennettu hydrauliikkapumppu, et tarvitse erillistä hydrauliikkakoneikkoa (kuten HPD-05). Kytke vain 220V virtajohto ja olet valmis lävistämään!
- Monipuoliset Lävistykset: Laitteella voit lävistää jopa Ø 15 mm reikiä 6 mm mietoon teräkseen ja 4 mm ruostumattomaan teräkseen. Toimitukseen sisältyy valmiina Ø 15 mm pistin sekä kaksi tyynyä (15A ohuelle ja 15B paksulle levylle) parhaan tuloksen takaamiseksi.
Toimituksen Sisältö ja Tarvikkeet
- Lävistinelementit: Pistin Ø 15 mm (E Punch) sekä Tyyny 15A (ohuelle) ja 15B (paksulle levylle).
- Työkalut: Tarvittavat avaimet lävistinelementtien vaihtoon.
- Huolto: Varaöljy.
- Pistimet & tyynyt E25 koneelle: Valikoima pyöreitä ja ovaaleja E-tyypin pistimiä on saatavilla erikseen. Lataa hinnasto löytääksesi kaikki yhteensopivat osat!
Lävistin. Lävistimillä voidaan tehdä pyöreitä tai ovaaleita reikiä. Pistimet & tyynyt E25 koneelle, lataa hinnasto
Optiona saatavilla:
